Pazarlama 101: “İşin Sırrı Pazarlama” Eğitimi

İşin Sırrı Pazarlama Eğitimi Giriş Videosu
“İşin Sırrı Pazarlama” Eğitimimizin Giriş Videosu

Artık pazarlama çok daha zor. Aslında etkileşim kurmak çok daha kolay ama insanlara güvenilirliğinizi sunmak çok zor. Bunun için elbette birçok araç var. Markalaşabilmek için öncelikle markanızı takip eden insanlara ihtiyacınız var. Bunun için de tabi ki reklama. Google Adwords, Instagram Reklamları, Facebook for Business gibi araçlarla markanızı bir adım öteye taşımanız mümkün.

Peki ama nasıl?

İlk adım ürününüz! Gerçekten fayda sağlayan, satın alınabilir bir ürününüz varsa ikinci adıma geçebilirsiniz. İkinci adım: Pazarlama. İşin zor kısmı aslında burada başlıyor.

Komünite oluşturma, kitle konsolidasyonu, potansiyel müşterilere ulaşma, kartopu metodu, sosyal medya araçları, reklam planlama, seçimler ve çok daha fazlası için videoyu izleyin.

Satış yapalım, ama nereden başlayalım?

Ürünlerinizi satmak çok zor değil, ama doğru bir yol izleyerek öncelikle kendi repütasyonunuzu oluşturmalısınız. Peki ama nasıl? Harcanmış yıllar ve binlerce dolar sonucunda edindiğim tecrübelere göre, işin sırrı doğru konumlandırma ve araçları doğru kullanma. Bunun için de mutlaka işi bilen birilerinden destek almak gerekiyor.

Ne kadar bütçe ayırmalıyım?

Eğer büyük pazarlama bütçeleriniz yoksa, bu eğitimle kendi markanızı oluşturabilir, potansiyel müşterilerinize ulaşarak güven verebilir, sonrasında ürünlerinizin satışını yaparak para kazanabilirsiniz.

Ayrıca videoda bahsi geçen NFT metoduyla şirket hissemizle ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Eğitimi satın almak için tıklayın.

Tüm eğitimlerimize göz atmak için tıklayın.

Bu eğitimi alanlar, genelde bu eğitimi de tercih ediyor; “Sermayesiz Başlangıç” eğitimimiz için tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir