E-Ticaret ile Sıfırdan Zirveye – “Sermayesiz Başlangıç” ile Hemen Websitenizi ve Online Mağazanızı Açın

E-ricaret, günümüz kazancında çok önemli bir noktada. Bir yandan da, henüz daha yolun başında. Bu tam olarak şu demek; tren henüz kaçmadı! Şimdi dijital dünyada yer alın veya hali hazırdaki yerinizi sağlamlaştırın. Bu eğitim sayesinde ömür boyu yeni bir internet sitesi, bir e-ticaret sitesi kurmak sizin için dakikalar sürecek. Daha da önemlisi tamamen bedava olacak. Yapmanız gereken tek şey bu eğitimdeki detaylara dikkat ederek, ücretsiz verdiğimiz alan adınıza ve hosting servisinize ilk e-ticaret mağazanızı açarak, online satışa başlamanız.

Instagram’da binlerce takipçiniz de olsa, her yere reklam da verseniz, müşterilerinize güven vererek satış yapabilmek için bir websitesine ve online mağazaya ihtiyacınız var.

Online Mağaza Olmadan Olmaz mı?

Tabi ki, satış için birçok kanal var. Ancak günümüz tüketicisi, özellikle Instagram satıcılarının davranışlarından dolayı artık karşılarında bir muhattap, bir şirket görmek istiyorlar. Şirketiniz olsa bile, kullanıcıya bu durumu anlatmanın en kolay ve güven veren yolu bir internet sitesi ve bir online mağaza. 

Eğitim Tanıtım Videosu

İçerikte Neler Var?

Bu eğitimi aldığınızda, sadece bugün için değil, ömrünüz boyunca size eşlik edecek bir kazanım sağlayacaksınız. Herhangi bir şekilde kod yazmadan, teknik bilgiye sahip olmadan veya bir yerden hizmet satın almadan kendi websitelerinizi ve internet mağazalarınızı dakikalar içerisinde oluşturabilecek ve satışa başlayabileceksiniz.

Şu an içerisinde bulunduğunuz bu mağaza da, tamamen bu eğitim kapsamında vereceğim bilgilerle kurulmuş, kodları tarafımızdan yazılmamış bir platformdur.

Kurumsal sayfalar, bir alışveriş bölümü, sanal posu, eğitim modülü, soru cevap sistemi ve daha birçok özelliği bulunan sitemizde ekstra ücret verilerek alınmış tek şey temadır, bu da görsel bir şey olduğu için herhangi bir zorunluluğu yoktur. Birçok güzel ve ücretsiz tema arasından da birlikte seçimler yaparak sitemizi güçlendireceğiz.

BONUS: Ücretsiz Alan Adı ve Hosting!

Eğitimi alan herkese, istediği zaman başlamak üzere, bir yıllık alan adı(.com) ve hosting ücreti tarafımızdan karşılanacaktır. İlgili hizmet bizim serverlarımızda barındırılacak siteler için geçerlidir, herhangi bir şekilde nakit ödeme veya başka bir şirkete ödeme gerçekleştirilmeyecektir.

Ne kadar bütçe ayırmalıyım?

Bu eğitim sayesinde ömür boyu ücretsiz olarak internet siteleri ve online mağazaları herhangi bir ücret ödemeden kurabileceksiniz. Yapmanız gereken tek şey eğitimi alıp, uygulamaya bugün başlamak.

Eğitimi satın almak için tıklayın.

Tüm eğitimlerimize göz atmak için tıklayın.

Bu eğitimi alanlar, genelde bu eğitimi de tercih ediyor; “İşin Sırrı Pazarlama” eğitimimiz için tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir